Навчально-ознайомчий тур
Державна та муніципальна підтримка соціальних інновацій та підприємств: досвід Латвії та Швеції
29 жовтня - 3 листопада, 2018 року
ГО SILab Ukraine у співпраці з Kalmar Co-Workingspace, Латвійською Асоціацією соціальних підприємців та Міжнародним акселератором з соціального підприємництва NEW DOOR оголошує конкурс на участь в 6-ті-денній навчально-ознайомчій поїздці представників органів державної влади та місцевого самоврядування до Латвії та Швеції.

Навчально-ознайомчий тур «Державна та муніципальна підтримка соціальних інновацій та підприємств: досвід Латвії та Швеції» проходитиме 29 жовтня-3 листопада, 2018 року у м. Рига та м. Мальмо.
Мета візиту: обмін досвідом та практиками між українськими, латвійськими та шведськими фахівцями у сфері соціального підприємництва та соціальних інновацій, ознайомлення з досвідом державної та муніципальної підтримки розвитку соціального підприємництва та соціальних інновацій, соціального інвестування, впровадження механізму соціального замовлення та закупки соціальних послуг місцевими громадами, представлення інформації про стан розвитку соціального підприємництва в Україні.
До участі у Конкурсі запрошуються держслужбовці - представники органів місцевої влади та місцевого самоврядування, які відповідають за напрям розвитку соціальних інновацій, соціального підприємництва, механізму соціального замовлення/закупки соціальних послуг у своєму регіоні.
В рамках навчально-ознайомчої поїздки буде організовано ряд візитів та зустрічей з діючими соціальними підприємцями, а також з політичними діячами, представниками уряду та місцевої влади, експертами, які відповідають за розвиток соціального підприємництва/соціальних інновацій/соціальних інвестицій/механізму соціального замовлення у Латвії та Швеції.

Учасники навчально-ознайомчої поїздки повинні добре володіти інформацією щодо ролі, викликів та стану розвитку соціального підприємництва/соціальних інновацій в Україні та бути готовими робити короткі виступи з даної тематики, активно долучаючись до роботи у дискусіях та круглих столах, ділитися власним досвідом роботи у цій сфері в Україні.

Усі витрати на переліт (Київ – Рига – Мальмо – Київ), проживання та харчування у Ризі та Мальмо покриватимуться організаторами. Виліт та приліт відбувається з аеропорту Бориспіль. Витрати на проїзд до Києва учасники покривають самостійно.

Протягом візиту буде забезпечено синхронний переклад на українську мову. Проте, для полегшення прямої комунікації з латвійськими та шведськими колегами, очікується, що учасники матимуть знання англійської мови на розмовному рівні.
Критерії відбору заявок:
Робота в структурі органів державної влади / місцевого самоврядування;

Залученість до реалізації місцевих програм підтримки розвитку соціальних підприємств та/або програм підтримки соціальних інновацій, та/або впровадження механізму соціального замовлення/закупки соціальних послуг у громадських та благодійних організацій, соціальних підприємств;
Мотивація до участі в навчально-ознайомчій поїздці;
Можливість застосування здобутих знань та навичок в подальшій професійній діяльності;
Базові знання англійської мови;
Наявність дійсного закордонного біометричного паспорту.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку.
Розгляд заявок буде здійснюватися програмною радою. Рішення щодо участі у поїздці буде ухвалено до 15 жовтня 2018 р.

Програма та усі робочі/підготовчі документи навчально-ознайомчої поїздки будуть надіслані відібраним учасникам.

Питання щодо оголошення цього конкурсу можуть бути надіслані у письмовій формі Анні Гулевській-Черниш, Голові Правління SILab Ukraine, електронною поштою на адресу: anna.gulevska@gmail.com.
Захід проводиться в рамках проекту «Municipalities and social enterprises: interaction for social economy development», який реалізується ГО SILab Ukraine в партнерстві з Kalmar Co-Workingspace, Латвійською Асоціацією соціальних підприємців та Міжнародним акселератором з соціального підприємництва NEW DOOR за фінансової підтримки Swedish Institute.